ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Mazurek   
piątek, 04 października 2013 18:34

4 października 2013r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystości przyjęcia ich w poczet społeczności uczniowskiej Gimnazjum w Ostrówku. Uroczystość poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Karczmarz. Część oficjalna rozpoczęła się od przywitania uczniów przez Panią Dyrektor Irenę Kostrzewa. Następnie pierwszoklasiści przystąpili do ślubowania, podczas którego obiecywali między innymi godnie reprezentować swoją szkołę, dbać o honor i tradycje szkoły, okazywać szacunek nauczycielom i pracownikom szkoły oraz w pełni wykorzystywać czas przeznaczony na naukę. Po ślubowaniu Pani Dyrektor wręczyła im pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej już jako pełnoprawni gimnazjaliści reprezentanci klas pierwszych przedstawili część artystyczną, którą z zainteresowaniem obejrzeli ich starsi koledzy.

W bieżącym roku szkolnym do ślubowania przystąpiło 48 uczniów gimnazjum uczących się w klasie Ia i Ib.                                                     Uroczystość została przygotowana pod kierunkiem wychowawczyni klasy Ia ? Pani Marty Mazurek i klasy Ib ? Pani Ewy Jaroszyńskiej.

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2013 19:06
 

Dołącz do nas

Sondy

Oceń nasza stronę